Koučink

Má desetiletá práce s klienty mě postupně uvedla do světa byznysu. Tak nějak přirozeně jsem vplula se svými klienty – manažery, řediteli bank, finančních společností – do světa, kde se vydělávají velké peníze. Oni ke mně přicházeli se svými psychickými či fyzickými problémy. Já jim odblokovala jejich programy, a aniž bych sama byla bohatá, učila jsem je množit své bohatství. Tak nějak prostě tím, co mě „shora“ přicházelo. Přitom jsem je vlastně „jen“ léčila :-). 

Já se sama začala od nich učit, když systematicky za mnou přicházeli a já u toho zjišťovala, co jim mé poradenství přináší. 
To mě přimělo k tomu, abych i já začala sama chodit na koučink k těm, kteří jsou dál než já. Prošla jsem mnohými školeními, semináři i osobními koučinkovými sezeními.

Dnes Vám takový koučink mohu nabídnout také. Spolu rozklíčujeme, kde tkví Vaše osobní bohatství, kde je Vaše VIZE, VIZE Vaší duše. To, proč jste tady. Existují na to mnohé techniky.

Pak rozpracujeme CÍLE, kroky, jejichž uskutečnění povede k naplnění této VIZE. Tím se dopracujete k tomu, že budete dělat to, co Vás baví a naplňuje.

To ale mnohdy ještě není dovršená cesta k bohatství. Mnozí lidé si myslí, že když budou dělat to, co je baví a naplňuje, tak peníze k nim přijdou SAMY. Omyl, přátelé. Na mnohých konstelacích jsem se přesvědčila, že PENÍZE nemají rády, když jen čekáme, co ony udělají. Peníze o nás mají zájem, ale když čekáme, tak ho pak ztratí, prostě odejdou.

Takže budeme spolu pracovat i na tom, jak vybudovat vztah ke svým penězům, aby s námi byli rády a my žili šťastný a naplněný život.

Budeme pracovat taktéž na Vaší sebehodnotě, abyste se dokázali postupně dostatečně ocenit za to, co děláte. S tím mám bohaté zkušenosti. Kdykoliv, když cítím, že energie, kterou mi mí klienti dávají v podobě peněz je menší, než energie, kterou skrze mé terapie lidé dostávají, zvyšuji cenu. Je to proto, že kdybych to neudělala, začala bych být ne-mocná. Léčitelé, kteří si neberou adekvátní částku za svoji práci, bývají nemocní a často umírají na rakovinu. Taktéž zdravotní sestry a doktoři. Takže na tom spolu budeme také pracovat.


Cena za jedno sezení (2 hod) je 3000 Kč. Doporučuji 6 sezení v průběhu 3 měsíců, aby se ve Vašem životě fakt něco dalo do pohybu a viděli jste jasný výsledek. Je to pro Ty, kdo opravdu chtějí udělat výraznější změnu ve svém životě.

Balíček 6 sezení – 12 000 Kč.

Na koučink Vám vystavím fakturu, můžete si ji uplatnit ve svém účetnictví anebo Vám ji může proplatit Váš zaměstnavatel.


S čím Vám mohu pomoci:

  • PODNIKÁM - specializuji se na přechod od nevyhovujícího zaměstnání většinou k podnikání, pomáhám při stagnaci v podnikání, při hledání vlastní životní vize a smyslu života
  • PŘIJÍMÁM - pomáhám lidem měnit myšlení ohledně jejich bohatství a vytvářet možnosti, jak mít pasivní příjmy, konkrétně
  • ROSTU - kdo cítí, že se potřebuje ve svém životě posunout a neví jak, jsem tu, abych vás tou změnou provedla
  • RADUJI SE - kdo cítí, že nežije svůj vlastní život, pomáhám vám vrátit se k sobě, vnímat sám sebe a své potřeby

Vše, co nabízím, i žiju. Je to o životě, zkušenostech a zralosti.