O mně a mé práci

Vše, co dělám s Vámi, nejprve zažívám a podstupuji já sama. Prošla jsem mnohými terapiemi, protože jsem, stejně jako Vy, hledala to, co mě způsobí radostný a spokojený život. Na začátku jsem si myslela, že ta spokojenost přijde na základě nějakých podmínek zvenčí, tak jsem se snažila měnit podmínky a lidi kolem sebe, ale kupodivu se mi pocity neměnily. Postupem času jsem začala chápat souvislosti v životě, že mě vše, co se mi děje, vlastně vede k sobě samé. Pochopila jsem, že já jsem si způsobila sama to, co žiji a zase jen já sama to můžu změnit tak, aby mi to vyhovovalo. Jak těžké bylo si to jen připustit a přestat vinit ty druhé z toho, jak se cítím! Jak těžké bylo přijmout zodpovědnost za svůj život! Jenže díky tomu se to začalo měnit. Všechny terapie měly smysl, byly v daný čas na správném místě. Takže i Vy, pokud Vás někde v hloubi Vaší duše osloví nějaký terapeut nebo nějaká metoda, jděte za tím, je to pro Vás :-)!

Pokud Vás oslovilo něco na mých stránkách, mohu být s Vaším svolením nějaký čas průvodcem na Vaší cestě k sobě, k Vaší přirozenosti, k Vaší vnitřní svobodě. Terapie, které používám se vzájemně prolínají, nejsou vyhraněné, jedna doplňuje druhou. Budu k Vám přistupovat intuitivně, naladím se na Vaši momentální energii a budeme dělat spolu to, co je právě pro Vás nejvíc přínosné a hlavně, co jste schopni momentálně zpracovat.

Alžběta Matiášová

Již při prvním sezení pocítíte velkou úlevu, jakoby jste odhodili velký balvan. To Vám umožní již nejednat pod tlakem, ale s větší lehkostí a zároveň zodpovědností. Uvidíte, jak rychlé změny v životě můžete zažívat a do jak mnohých oblastí Vašeho bytí se Vám ta práce na sobě promítne.

Každé sezení je jinak dlouhé a každý z Vás potřebuje jiný čas k tomu, abychom udělali změnu ve Vašem životě. Já to velmi respektuji, v průběhu sezení se Vás opakovaně ptám, jak se cítíte a pracujeme tak dlouho, dokud se nezmění vše, co je třeba, aby Vám bylo dobře. Průměrně spolu pracujeme hodinu a půl.

Těším se na setkání s Vámi :-)


homepatie    homeopatie

kinez1x (16K)    kinez2x (19K)    kinez3x (20K)

živnostenský list